Rehviseadmed, rehvipingid, garaažiseadmed, rehvipink - Eurovulk

Rehviseadmed, rehvipingid, garaažiseadmed, rehvipink - Eurovulk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

M&B Engineering on asutatud 6. veebruaril 2006 Franco Magnani ja Dido Boni poolt. Ettevõte tegutseb ja kõik seadmed, sealhulgas ka rehviseadmed valmistatakse Itaalias Correggio linnas. M&B Engineering on üks  juhtivaid garaažiseadmete tootjaid, kes on spetsialiseerunud just rehvitöökodadele, tootes peamiselt rehvimontaazi- ja tasakaalustusseadmeid. M&B Engineeringu rehviseadmete kvaliteetsuse tagavad pidevalt uuenevad ja kaasaegsed lahendused, seda nii tehnoloogilises, riistvaralises kui ka tarkvaralises tähenduses.

M&B Engineering tootevalik on mitmekesine ja lai. M&B garaaziseadmete valikust leiab igaüks endale vajalikud ja sobivad garaažiseadmed arvestades töö spetsiifikat ning eripärasid. Tootenimistus on olemas lihtne rehvipink pisemale töökojale ja ka keerulisemad ning spetsiifilisemad rehviseadmed nõudlikumale kliendile.

M&B Engineeringu edu ja tunnustuse garanteerivad Franco Magnani ning Dido Boni tehnilised teadmised ja aastatepikkune kogemus. Aastal 1975 asutasid nad koos kahe teise äripartneriga firma Sicam, mida saatis ülemaailme edu kõrgekvalisteetsete rehviseadmete tootmisel ja arendamisel. Firma missioon oli lahendada kõik probleemid ja küsimused, mis puudutasid rehvide ning velgedega töötamist.

2006 aastal asutatud M&B Engineering on perefirma, mille eesmärk on jagada tehnilisi teadmisi ja oskusi järeltulevatele põlvkondadele jätkamaks traditsioone.  See tagab ettevõtte innovaatlisuse ja jätkusuutlikuse. Härrade Magnani ja Boni tehnilsed teadmised ning kogemused, pühendunud tootmine ja suurepärane müügimeeskond garanteerivad parimad, kõrge kvaliteediga ja kõige uuemate tehniliste lahendustega rehviseadmed.

M&B Engineering garaažiseadmed on tunnustatud ISO 9001-2008 ja ISO 14001 kvaliteedistandardiga.

Oleme Teile igati abiks, et leida meie rehviseadmete valikust just täpselt Teie firma spetsiifikat ja vajadusi arvestades sobiv rehvipink. Kui plaanis on vanade masinate asemele soetada uued garaažiseadmed, siis vajadusel oleme nõu ja jõuga abiks realiseerimaks Teie vanad rehvipingid.

Eurovulk OY Eesti Filiaal ning Eurovulk OY (Soomes) on M&B Engineeringu poolt tunnustatud ning sertifitseeritud edasimüüjad. Kui müüme Teile uued või miks mitte ka kasutatud M&B Engineering rehviseadmed, siis ka paigaldame need. Tulevikus hoolitseme ka selle eest, et teie rehvipingid saaksid hooldatud. Üritame seista selle eest, et iga rehvipink töötab nii kui peab.

Rehvivahetajad sõiduautole
Rehvivahetajad sõiduautole
Tasakaalustusseadmed sõiduautole
Tasakaalustusseadmed sõiduautole
Veoauto rehvivahetajad
Veoauto rehvivahetajad
Tasakaalustusseadmed veoautole
Tasakaalustusseadmed veoautole
Rehviseadmete lisavarustus
Rehviseadmete lisavarustus
Kasutatud rehviseadmed
Kasutatud rehviseadmed
INVENTO rehviseadmed
INVENTO rehviseadmed
   
1